Kullanıcı mesaj:Ahmet Turhan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
USSR animated flag.gif
Politika yenileme teklifi

Selamlar. Şurada bir politika yenileme teklifi var, müsait olduğunda değerlendirebilir misin? İyi günler.--RapsarEfendim? 05.40, 5 Temmuz 2018 (UTC)

Transkripsiyon önerin

Selamlar. Bazı isimlerin Türkçe'ye transkripsiyonu hakkında birkaç soru soracağım. en:Sophia Palaiologina, en:George Buchanan, en:Mikhail Kuzmin ve en:Ulrich von Brockdorff-Rantzau tam Türkçe telaffuzu konusunda ne dersin? Bu maddeleri direkt bu isimlerle açacaktım ama sonra tek tek uğraşmayalım diye bir danışayım dedim :) Görmüşsündür, bir çalışma üzerindeyim ve duruma göre birkaç madde adı daha danışabilirim --Ahmet Turhan (mesaj) 15.47, 27 Temmuz 2018 (UTC)

Selamlar. İlki, Rusça adı referans alınırsa "Sofiya Palyeolor", Yunanca adı referans alınırsa "Zoe Palayologina" (yanlışım yoksa). İkincisi zaten İskoç, müdahaleye gerek yok :) Üçüncüsü Rus, "Mihail Kuzmin". Sonuncusu da Alman, olduğu gibi kalabilir. Rusça için sana transkripsiyon alfabesi göndermiştim, ona bajsan kolay aslında ;) İyi günler.--RapsarEfendim? 17.17, 27 Temmuz 2018 (UTC)

Şüpheli madde

Merhaba Ahmet Turhan, rica etsem buraya bir göz atabilir misiniz? Teşekkürler.-thecatcherintheryemesaj 17.08, 2 Ağustos 2018 (UTC)

Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti

Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Ahmet Turhan!
Vikiproje Sinema bünyesinde Ağustos 2018 iş birliği projesi Afiş aranan filmler kategorisinin temizlenmesi olarak seçilmiştir.

Proje sonunda 50 film afişinin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*Vikiproje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 14.18, 3 Ağustos 2018 (UTC)

Politika teklifi

Selamlar. Hizmetli yetkilerinin geri alınabilmesine dair bir politika teklifi, bir süredir köy çeşmesinde tartışılmakta. Mümkün olan en iyi politikanın belirlenmesi için yüksek katılımın olması şart. Müsait olduğun vakit görüşlerini paylaşabilir misin? İyi günler.--RapsarEfendim? 19.57, 11 Ağustos 2018 (UTC)

Vikiproje Olimpiyatlar Eylül ayı işbirliği daveti
Olympic flag.svg
Olimpiyatlar Ayın İşbirliği Daveti

Olympic flag.svg
İyi günler, iyi Vikiler.
Olimpiyatlar ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan Vikiproje Olimpiyatlar projesi kapsamında her ay tekrarlanacak Olimpiyatlar İş birliği projesine davetlisiniz.

Bu ayın proje konusu {{Vikiproje}} şablonunu Olimpiyat alanındaki maddelerin tartışma sayfalarına yerleştirmek olarak belirlenmiştir. Hedef 500 maddeye şablon eklemektir.

Her ay planlı bir şekilde Azerbaycan ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin bu ay ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli.

Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

Ayrıca davet mesajları toplu olarak gönderilmektedir eğer bu mesajları devamlı almak istemiyorsanız adınızı toplu listeden kaldırabilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.32, 31 Ağustos 2018 (UTC)