Dosya:Bat Zion I want your Old New Land join Jewish regiment.jpg

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bat_Zion_I_want_your_Old_New_Land_join_Jewish_regiment.jpg((480 × 587 piksel, dosya boyutu: 103 KB, MIME tipi: image/jpeg))


Açıklama

Tanım

Yiddish-language recruitment poster for the w:Jewish Legion published in American Jewish magazines during World War I. Daughter of Zion (Bat Zion), representing both Jerusalem and the Jewish people: אײער אַלטנײלאנד דאַרף אײך האָבּען! שליסט זיך אָן אין דעם אידישען רעגימענט.‏ (Your Old New Land must have you! Join the Jewish regiment.)

Tarih WWI period
Kaynak The Jews in Their land, ed. by w:David Ben-Gurion (Doubleday, 1966) p.295
Üreten Bilinmiyor
Unknown author
İzin
(Bu dosyanın tekrar kullanımı)

PD

Lisanslama

Public domain
Bu medya dosyası ve içeriği ABD'de kamu malıdır. Bu durum genellikle ABD'de telif hakkı süresi dolmuş eserler için geçerlidir. Çünkü ilk yayınlanması 1 Ocak 1923 tarihinden önce yapılmıştır. Daha fazla açıklama için bu sayfaya bakınız.

United States
Dialog-warning.svg
Bu görüntü, Amerika Birleşik Devletleri dışında kamu malı olmayabilir; özelikle ABD eserleri için Kanada, Çin Halk Cumhuriyeti (Hong Kong ya da Makao hariç), Almanya, Meksika ve İsviçre' gibi kısa vadeli kuralı geçerli olmayan ülke ve bölgelerde geçerli değildir. Yayını oluşturan ve tarihi gibi temel bilgiler belirtilmelidir. Daha fazla bilgi için Vikipedi:Kamu malı ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarına bakabilirsiniz.

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıAçıklama
şimdiki10.32, 1 Haziran 200610.32, 1 Haziran 2006 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli480 × 587 (103 KB)Humus sapiens~commonswiki{{Information |Description=Yiddish-language recruitment poster for the w:Jewish Legion published in American Jewish magazines during World War I. Daughter of Zion (representing the Jewish people): ''I want your Old New Land! Join the Jewish regiment.

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Bu dosya aşağıdaki diğer vikiler tarafından kullanılmaktadır:

Bu dosyanın daha fazla küresel kullanımını gör.