Kullanıcı mesaj:Math34

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
 Gohomenew.png
Ana sayfa 
 Crystal message.png
Mesaj 
 Crystal Clear app Session Manager.png
Katkılarım 
 38254-new folder-2.svg
Projeler 
Archive
Arşivler
Mesaj Arşivi 1
Mesaj Arşivi 2
Mesaj Arşivi 3
Mesaj Arşivi 4
Mesaj Arşivi 5
Mesaj Arşivi 6
Mesaj Arşivi 7
10 Aralık 2018 Pazartesi

Crystal Clear action run.svg Bot başvurusu: Texvc2LaTeXBot


Nuvola apps error.svg Sayfa tartışmalarına katılarak görüş bildirin (58).
Nuvola apps korganizer.svg Kategori tartışmaları sayfasındaki tartışmalara katılın (7).
Cscr-featured1.png Haftanın seçkin maddesi için lütfen fikir belirtin.
Question book-3.png Biliyor muydunuz bölümündeki önerileri değerlendirin veya yeni cümle önerisinde bulunun.
Logo of Grafik Laboratuvarı.png Vikipedi:Grafik Laboratuvarı'nda dosyalar üzerinde isteğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.


Good Article collaboration.svg İş birliği projesine katılın!


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları: Samantha Smith · Georgiy Çiçerin · Açlık Oyunları · Soy gaz · Samsun · 2017 Emirates Cup · İzlanda Penis Müzesi · Usame bin Ladin'in Abbottabad'daki kompleksi · Kuark · 2013 Akdeniz Oyunları'nda atletizm - Kadınlar çekiç atma · 2013 Akdeniz Oyunları'nda atletizm - Kadınlar yüksek atlama · Tambora Dağı · Sovyetler Birliği'nde 1956-1962 ücret reformu

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları: Lou Marsh Kupası · Premier League Altın Ayakkabı · Bizim Hikaye (1. sezon) · Premier League Sezonun Oyuncusu · Premier League Sezonun Teknik Direktörü · Jack Adams Ödülü · Thierry Henry'nin attığı millî takım golleri listesi · Türkiye'deki millî parklar listesi · Sovyetler Birliği liderleri listesi · Grand Theft Auto: Vice City karakterleri listesi 2

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları: Arpa tohumları · Big Mac · Bayağı sülün iskeleti · Martin Luther King

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları: Cahit Sıtkı Tarancı · Cemal Süreya

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemeleri: Hilary Duff · Porsche 911 · Ermenistan bayrağı · İstanbul Boğazı · Türk edebiyatı · Tiberius · Charlottenburg-Wilmersdorf · Orta Çağda Avrupa mutfağı · Surtsey

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste incelemeleri: Christina Aguilera diskografisi · Muhteşem Yüzyıl bölümleri listesi

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemeleri: Federal Acil Durum Yönetim Kurumu · Aşk Meleğim · Tacik alfabesi · Kayıp On Kabile · Karamağara, Elbistan · Kars · Çin mitolojisi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resimlikten ihraç adayları: Benjamin Franklin'in deniz hortumu


İTÜRO Sayfası

İTÜRO Tanıtım Koordinatörlüğü olarak yaptığımız son değişikliğin hala onaylanmasını beklemekteyiz. Yeni kategori detaylarımızın Vikipedi sayfasında bulunması yarışmacı ve takipçiler için büyük önem arz etmektedir. Gerekeni yaparsanız çok seviniriz. İyi çalışmalar :) CanerDW (mesaj) 19:59, 25 Aralık 2012 (UTC)CanerDW

Hoşgeldiniz :)

Tekrar katkı yaptığınızı görünce çok mutlu oldum. :) Neredeyse 3 yıl olmuş. Umarım tekrar o aktif katkılarınızı görürüz. Unutmadan editörlük başvurusu yapsanız iyi olur. Tekrar hoşgeldiniz. İyi çalışmalar..--Myrat ileti 22:13, 3 Nisan 2012 (UTC)

ben de aynı şeyleri söylemek için gelmiştim. hoş gelmişsin math. --ki bl 13:19, 4 Nisan 2012 (UTC)
az kalsın 3 sene olacakmış :) hoşgeldin.. --M.M.ileti 20:13, 5 Nisan 2012 (UTC)

Editör

Eski dostum öncelikle hoşgeldin, az önce editörlük yetkini verdim, kolay gelsin! --e.c. 10:03, 5 Nisan 2012 (UTC)

Kutlama

Bronze Medal.svg Haftanın İş Birliği Projesinde 1. oldunuz!!!

Merhaba Math34,

Bu haftaki iş birliği projesine katılımınız için çok teşekkürler!

Kent maddeleri konulu projedeki başarılı performansınız ile 14. haftadaki projede 3. oldunuz.

Sevgilerimle...

--Çalıştayileti 20:45, 9 Nisan 2012 (UTC)

Kutlarım!

Merhaba Math. Evet senin de dediğin gibi mümkün mertebe Türkçe açmaya çalışıyorum. Haklısın hemen hemen her zaman İngilizcesi (Tarzancası) kullanılıyor ama Türkçede "az da olsa" kullanılıyorsa ve "neyi kastettiğin anlaşılıyorsa" Türkçesini tercih ediyorum ki yoğunluk irtifası dediğinde herkes ne kastettiğini anlar, mutabık mıyız? :) --Abuk SABUK msj 21:12, 17 Nisan 2012 (UTC)

Tavsiye ettiğin şekilde biraz düzenledim. İyi geceler.--Abuk SABUK msj 21:52, 17 Nisan 2012 (UTC)

Ağlamak istiyorum :)

Elias Hobeyka'yı düzenlemişsiniz elinize sağlık :) Aynı şekilde bu işe el atmış tam sayfayı kaydet diyeceğim sırada mükemmel katkınızı fark ettim. Eğer eklemek isterseniz araştırmalarımı buyurun: Kolay gelsin :) Pink.up mesaj 22:04, 24 Nisan 2012 (UTC) Biraz fazla yer kaplayacak ama :) Okuduktan sonra mesajı silebilirsiniz :)

İBP

Selam Çalıştay,

Öncelikle İBP'deki hassas terazi yöntemiyle puanlamanız ve herşeyden önce bu proje için gösterdiğiniz çaba için teşekkürler.

Şimdi bizim bir malumatımız var :) Gerçekten perişan bir halde olan ve birçok da yanlış bilgi içeren Elias Hobeyka'yı düzenlenmesi gereken maddelerde görünce atladım ve tamamen yeniden yazdım. Bu arada aynı anda Pink.up'da bu işe girişmiş (malum onun da ne kadar harika katılımları olduğunu ve maddelere sihirli dokunuş ile yeniden yazdığını biliyorsundur) ve çalışmasını tam kaydederken benim değişikliği farketmiş. Detaylar burada :) 1

Kendi çalışmasını bana gönderdi ve ben onun çalışmasını da maddeye ekleyeceğim. Yani başka işimiz yokmuş gibi kaçbin madde arasından gidip aynısını bulup, aynı zamanda düzenlemişiz. :) Ben onun bilgileri ile maddeyi tekrar bir gözden geçireceğim ve bu maddeden aldığım puanın aramızda yarı yarıya bölünmesini rica ediyorum. Sevgiler. --Math34 ileti 09:05, 25 Nisan 2012 (UTC)

Pink.up'ın çalışmasının maddeye eklenmiş hali de burada. ([Pinkup katkıları]) Sevgiler.--Math34 ileti 09:41, 25 Nisan 2012 (UTC)
Üzerime vazife değil gerçi, ama galiba "bir maruzatımız var" diyecekti arkadaş, dili sürçmüş :)Azadagaoglu (mesaj) 10:56, 25 Nisan 2012 (UTC)
Bu tür karışıklıkların yaşanması; aslında ne kadar kolektif bir çalışma içerisinde olduğumuzun kanıtıdır. Güzel bir şeydir :) Elden geçirme çalışmalarında zaten madde geçmişini esas alıyorum. Onun için gerekli puanlar, katkılara göre gerekli kullanıcılara verilecektir. İyi çalışmalar :)--Çalıştayileti 14:48, 25 Nisan 2012 (UTC)
Sayın Math34 inanın puan için her hangi bir talebim yok :) Çalışmanızı da çok beğendiğimi özellikle tekrar belirtmek isterim :) Sadece belki eklemek istersiniz diye bildirmek istemiştim. Pink.up mesaj 20:29, 25 Nisan 2012 (UTC)

Kutlarım

  • Bende sizi tebrik etmek istedim. Kolay gelsin. Tebrikler...--« ί.е. ℳ§₮» 07:31, 7 Mayıs 2012 (UTC)

işbirliği tartışma

Selam Çalıştay,

İşbirliğinin tartışma bölümündeki soruma son derece tatmin edici cevabın ve bu proje için çabaların için bir kez daha teşekkürler. Umarım yanlış anlamamışsındır. Bu arada orada yazdığın gibi konu geniş olduğundan sanırım katılım baya güzel. :) Umarım işbirliğine el atanlar daha da artar. Sevgiler... --Math34 ileti 17:53, 5 Mayıs 2012 (UTC)

Merhaba Math34,

Evet bu hafta çok yüksek bir katılım oldu :) Açıklamamın sizi tatmin etmesine sevindim. Umarım nice İBP'lere :)--Çalıştayileti 07:10, 7 Mayıs 2012 (UTC)

Teta

Merhaba Math34. Eski bir kullanıcı olduğunu görmüştüm baya uzun zaman önce, yeniden Vikiye döndüğüne sevindim :) Madde düzenleme ile ilgileniyor musun? Elmacenderesi bi ara TeTa'yı değiştirmiş ve yeniden canlandırmaya çalışmıştı ama kısmet olmamıştı. Şöyle madde düzenlemeye gönüllü birkaç kullanıcı bulsam TeTa'yı yeniden canlandıracağım. Sevgiler... --Berm@nyaİleti 13:05, 7 Mayıs 2012 (UTC)

Moralimi yükselten sözlerin için teşekkür ederim, elimden geldiğince çalışıyorum :) Bu cevabını kabul olarak algılıyorum, TeTa inşallah canlandırılacak ve orada da yerinizi almanızı umarım, madde düzenleyen kullanıcımız çok az, onun için değerlisiniz :) sevgiler, kolaylıklar. --Berm@nyaİleti 15:37, 7 Mayıs 2012 (UTC)

Şablon:NBA ödülleri

Merhaba,
Şuraya göz atıp fikrinizi söyleyebilir misiniz? Şablonda değişiklik yapmak istiyorum, ama daha önceden siz hazırladığınız için size de sormak istedim. --anerka'ya söyleyin 05:44, 6 Haziran 2012 (UTC)

Haydi iş birliğine!

İş birliği projesi çağrısı!


Wikipediye kolektif katkı
İş birliği projesine katılın!

Bu haftanın konusu:Kaynakları eksik maddelerin kaynaklandırılması


İş birliği projesini büyütmeyi hedefliyoruz. Yeni İBP ile kullanıcılar daha kolay bir şekilde katkıda bulunabilecek, kazanan Vikipedi olacak!

İBP yeni kullanıcılar için en iyi tecrübe kazanma yerlerinden biridir. Çekinmeyin, bir taraftan kolektif çalışma sayesinde tecrübenizi artırıp diğer taraftan wikipedinin gelişmesine katkıda bulunun!

Haydi, 25.06.2012 günü başlayacak projeye katılarak hemen siz de birlikte başarma heyecanına ortak olun!  

 


Bundan sonraki haftalar için mesaj almak istemiyorsanız lütfen bu sayfada bildirin.

Sargon (mesaj) 05:52, 25 Haziran 2012 (UTC)

Reality 20:17, 30 Haziran 2012 (UTC)

Sadrettinmesaj 21:17, 30 Haziran 2012 (UTC)

Reality 23:50, 30 Haziran 2012 (UTC)

Teşekkür ederim

  • Eheheh :)) Çok teşekkür ederim, beni mutlu ettin. Şablonu iyiki kaldırmışım bak bir yıldızım oldu :) --Berm@nyaİleti 12:32, 8 Temmuz 2012 (UTC)

Bir yıldız da sizin için!

Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
27. hafta işbirliği projesine katılım için küçük bir teşekkür etmek istiyorum. Sevgilerle Sargon (mesaj) 21:37, 8 Temmuz 2012 (UTC)

Siyaset VikiProjesi'ne Davet Edildiniz!

Society.svg VikiProje Siyaset davetiyesi
İyi günler.
Siyaset ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Siyaset VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.--Cano58 (mesaj) 06:07, 10 Temmuz 2012 (UTC)

Hoşgeldin

Sizin burada tekrar görmek ne güzel :) Umarım eskisi gibi muhteşem katkılarla sizi burada tekrar görürüz. Parapsikolojik konular başta olmak üzere Vikipedi yetim kalmıştı. Sevgiler...--Math34 ileti 18:55, 14 Temmuz 2012 (UTC)
  • Sevgili Math34. Hoşbulduk. Hoşgeldin mesajın için çok teşekkür ederim:) Vikipedi ile ilgili çok yenilik ve teknik gelişmeler olmuş; zaten eskiden bildiğim birçok teknik konuyu da unutmuşum. Onları tekrar hatırlamak ve yeni şeyleri öğrenmek biraz zaman alacak olsa da, deneyeceğim ve özel hayatımdaki çalışmalarımdan arta kalan zamanlarda vikipediye katkıda bulunmaya çalışacağım. Sevgiler...Düşünenadam (mesaj) 19:04, 14 Temmuz 2012 (UTC)

Tebrikler


vandal

Selam Kibele,

Sanırım burdasın ondan sana yazıyorum. Bu ip futbolcu istatistiklerini, doğum tarihlerini yanlış bir şekilde düzeltiyor. Farkedilmesi oldukça zor bir sinsi vandalizm var. Görüşmek üzere. --Math34 ileti 20:45, 20 Temmuz 2012 (UTC)

sen diyosan öyledir math, engellendi. teşekkürler, kolay gelsin. :) --kibele 20:49, 20 Temmuz 2012 (UTC)
 :) --kibele 20:51, 20 Temmuz 2012 (UTC)

Bir yıldız da sizin için!

Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
29. hafta işbirliği projesine katılımınız için küçük bir teşekkür. Sevgilerle Sargon (mesaj) 06:33, 23 Temmuz 2012 (UTC)
  • 24 saat engelledim şimdilik, kayıt düştüm mesaj sayfasına. çok dikkatlisin, farketmek zor bu tarz vandalizmleri --Mskyrider ileti 16:43, 23 Temmuz 2012 (UTC)

10K Tartışmaları

Merhaba, Proje sayfasının tartışma bölümünü açıp mesajlar aracılığıyla yürütmekte olduğumuz tartışmaları oraya aktardım. >Şurda< İzleme sayfalarımıza ekleyerek daha hızlı eşgüdüm sağlayabiliriz diye düşünüyorum. Karar bekleyen 3 konu var. Sargon (mesaj) 12:48, 29 Temmuz 2012 (UTC)

Bir yıldız da sizin için!

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Bu haftanın iş birliği projesine katılımınız için çok teşekkürler! Katılımınızın devamını umuyorum. Sargon (mesaj) 06:24, 30 Temmuz 2012 (UTC)

Tebrikler!

Ayın İBP'si

Şurdaki tartışmaya ilgi gösterebilir misiniz? Sargonileti 12:48, 1 Eylül 2012 (UTC)

Tebrikler!

Kusura bakmayın, geçen haftanın ödüllerini ancak verebiliyorum. Sargonileti 11:51, 25 Ekim 2012 (UTC)Tebrikler!İBP 42. hafta

Selam Sargon,

Öncelikle bayramını geç de olsa kutlarım. Önemli bir konu değil ama dikkatimi çektiği için yazmak istedim. İşbirliği projesi 42. haftanın ilerleme grafiğinde bir hata var sanırım. Hedef olarak 50 çift maddenin birleştirilmesi hedef iken sonuçta 20'den madde fazla birleştirildiği halde %18'de kalmış ilerleme. İyi günler, sevgiler. --Math34 ileti 10:17, 28 Ekim 2012 (UTC)

Teşekkür ederim Math, senin de bayramın kutlu olsun. Bahsettiğin hatayı düzelttim, uyardığın için teşekkürler. İyi haftalar ve sevgiler. Sargonileti 06:52, 29 Ekim 2012 (UTC)

Selam

Talebiniz olusturuldu---Aguzer#Cx|7|Kasım|2012|20:55|

Destek

Wikibooks-logo-tr-noslogan.svg
Wikinews-logo-tr.png

Merhaba Math34 , kardeş projelerimiz olan Vikikitap ve Vikihaber ilgisizlikten dolayı güncelliğini ve dinamikliğini kaybetmektedir. Bu projelerin yeni ve gönüllü kullanıcılara ihtiyacı var.

Bu projelere de destek vermeniz dileğiyle..

---Aguzer#Cx|14|Kasım|2012|14:02|

200 küsura düştük

  • Devam. Kolay gelsin :)...--i.e.msj 11:18, 17 Kasım 2012 (UTC)

Bir yıldız da sizin için!

Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
"Bilgi kutusu bulunmayan sayfalara bilgi kutusu ekleme" konulu 2012'nin 46. hafta iş birliği projesine katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, katkılarınızın devamını beklerim. Sargonileti 07:04, 19 Kasım 2012 (UTC)
Yahu eski dostlari görmek ne güzel :) --e.c. 19:44, 6 Şubat 2013 (UTC)

Bir yıldız da sizin için!

Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
6. hafta İşbirliği projesi olan Nobel Ödülü sahipleri listesi maddesindeki kırmızılıkları giderme ve seçkin liste yapma çalışmasına katılımız için teşekkürler. Bu hafta listeyi SL haline getiremedik ancak kırmızılık sayısını 60'a kadar düşürdük. Kısacası bir haftalık işi kaldı. Bu haftanın işbirliği projesinin konusu ise Düzenlenmeyi bekleyen maddelerin düzenlenmesi. Bu işbirliğine katılımızı bekliyor ve öncelikle Köy Çeşmesindeki ilgili tartışmayı okumanızı öneriyorum. Mukaddimeileti 09:48, 11 Şubat 2013 (UTC)

Tebrikler!

Tebrikler!

Merhaba

Merhaba Math34, bir aydır Vikipedi'ye girmediğini farkettim. Bir sorun mu var acaba diye merak ettim. İyi misin Math? Sevgiler Mukaddimeileti 12:57, 26 Mart 2013 (UTC)

Reality 23:13, 11 Mayıs 2013 (UTC)

i.e.msj 09:46, 7 Eylül 2013 (UTC)

i.e.msj 23:26, 23 Nisan 2014 (UTC)

Sizi özledik Math34!

Math34, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:27, 19 Aralık 2014 (UTC)

bilgi

Diyapazon, 14:14, 5 Temmuz 2015 (UTC)

Diyapazon, 14:17, 5 Temmuz 2015 (UTC)

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu silinmeye aday gösterildi

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Recep Şahin Köktürk Spor Salonu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Recep Şahin Köktürk Spor Salonu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Pragdonmesaj 00:12, 24 Kasım 2016 (UTC)

Deniz (mesaj) 20:41, 9 Nisan 2017 (UTC)

Deniz (mesaj) 23:51, 3 Mayıs 2017 (UTC)

Lounge FM silinmeye aday gösterildi

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Lounge FM) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Lounge FM sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Cobija (mesaj) 17:22, 24 Eylül 2017 (UTC)

Dünya Radyo silinmeye aday gösterildi

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Dünya Radyo) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Dünya Radyo sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 01:19, 16 Ocak 2018 (UTC)

Edip Buran Spor Salonu silinmeye aday gösterildi

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Edip Buran Spor Salonu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Edip Buran Spor Salonu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.35, 2 Nisan 2018 (UTC)

Meltem Radyo silinmeye aday gösterildi

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Meltem Radyo) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Meltem Radyo sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 08.20, 14 Nisan 2018 (UTC)

SakhalinioBuyrun beniiiim? 19.59, 19 Mayıs 2018 (UTC)